bir kız arkadaşı için duygusal hediye fikirleri

Kız arkadaşınıza duygusal ve düşünceli bir hediye vermek ikiniz için unutulmaz ve dokunaklı bir deneyim olabilir. Bir yıldönümü, tatil ya da doğum günleri köşede ise, ona olan sevginize ve sevdiği bir şey hakkında konuşan bir hediye vermeyi düşünün. Anlamlı bir duygusal armağana sahip olmak biraz beyin fırtınası ve para gerektirebilir, ancak gününü aydınlatmanın getirileri, içine koyduğunuz zaman ve emek miktarından daha ağır olabilir.

Fotoğraf hediyeler, vermekte çok duygusal olan şeyler arasındadır çünkü genellikle arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle sıcak anılar çağırırlar. Neyse ki, dijital fotoğraf düzenleme yazılımı ve yaratıcı fotoğraf baskılarının yaygınlığı, duygusal fotoğraf hediyenizin alabileceği çeşitli formlara olanak tanır. Hediyenizi yaratmak için, konseptinizi zaten ikinizde sahip olduğunuz fotoğraflar etrafında yerleştirin. İltifatlı olanları seçtiğinizden ve özel bir gezi ayrıntılandıran bir karalama defterinde, en sevdiğiniz öpüşen fotoğraflarınızın yatak odasında asılması için bir kolajda veya ekstra duygusal bir şey arıyorsanız ve biraz sevimsiz, fotoğrafını yatağı için küçük bir dekoratif yastık üzerine basacak bir matbaa bul.

Bir kız arkadaşına hediye etmek için ortak bir romantik hediye olarak düşünüldüğünde, romantik bir fırsat ya da ikiniz tarafından paylaşılan ilgi hatırlatması durumunda takılar özellikle de duygusal kabul edilecek. Binicilik veya favori bir grup gibi ortak bir hobiye katıldıysanız, paranızın yetersiz olması durumunda, pırlanta taşlarla kaplanmış küçük bir altın at nalı veya gümüş şerit logosuyla etkinliği temsil eden bir kolye cazibesi bulmaya çalışın. Belli bir mücevher parçası istemekle ilgili ipucu bırakırsa, öneriye götürüp alıp onun için al ama hediye al, bir adım daha ileri götür. Bir lav lambası gibi daha az romantik bir hediye gibi görünmesini sağlamak için, arzulanan mücevheri bir kutuya sarın ve onun kalbinin gerçekten istediği şeyi elde etmek için ekstra mil yoluna girdiğinin farkına varırken ifadelerinin değiştiğini izleyin.

Ekstra kişiselleştirilmiş bir duygusal hediye için kız arkadaşın geçmişte yapmanızı istediği şeyleri yapmayı vaat eden ev yapımı kuponları veya gizlice hayran olduğunu bildiğiniz şeyleri yaratın. Yapım kağıdını en sevdiği renkte kullanın ya da her bir kuponun hizmetini açıklayan kuponları çizin ya da yazdırın ve her birini kişisel olarak imzaladığınızdan emin olun. Kupon kitapçığı, ücretsiz masaj, ayak ovma ve en sevdiği tür öpücüler gibi maddi olmayan hizmetlerden ve ücretsiz dondurma konisi ve film almaya başlama ayı gibi somut olanlardan oluşuyor. Tüm üslerinizi kapsamış olduğunuzdan emin olmak için, kendisine ait olmayan bir hizmet seçmesine izin vermek için en az bir joker kupon kuponu ekleyin.

Sen ve kız arkadaşın derinden aşık olursa, verebileceğin en duygusal hediye, ona olan sevgini ve takdirini belirttiğin bir şeydir. Geleneksel aşk şiiri kolay bir seçimdir, bu yüzden, onunla ilgili sevdiğiniz 100 şeyin bir listesi veya birlikte yapmak istediğiniz şeylerin bir arzus listesi gibi duygularınızı yazabileceğiniz yaratıcı bir yol düşünün. El yazısı yazmayı ya da sevgi mesajınızı yazmayı seçerseniz de, önce söyleyeceğinizi söyleyen olmasını sağlamak için birkaç kaba taslak oluşturduğunuzdan emin olun. Yazım hatalarını önlemek için önce bir kelime işlemci kullanmanız zarar vermeyecektir.