kızlar için korkunç uyku oyunları

Konuklar, kızınızın sonraki “Küstah” korkutucu uykusundan korkuyla çığlık atsınlar. Hayaletler ve hayalet hikayeleri genellikle herhangi bir uykuda uyandırılır, ancak korkunç uyku olayları gece boyunca korku dolu bir temaya sahiptir. Korkunç oyunlar için hazır birkaç malzeme ve bazı kızlar, korku dolu gece için ihtiyacınız olan tek şey.

Bütün kızları bir daire içinde toplamak ve el ele tutmak. Bir kızdan evde olabilecek herhangi bir ruhla “konuş” yapmasını söyle. “Orada kimse var mı” ve “Burada biri varsa lütfen bize orada olduğunu bildiren bir işaret ver” gibi şeyler söyleyebilir. Yan odada veya evin dışındaki bir başka kişinin pencereye vurması veya yüksek sesle ses çıkarması. Kızları görmeyen veya partinin çevresinde olan birinin bunu yapması en iyisidir, bu nedenle kızların şüpheleri yoktur. Kızların çıldırmadan önce “ruhunu” aramaya devam edebileceklerini görün.

“Carrie” ya da “Ne Lies Beneath” gibi korkunç bir film yapın. Kızların yaşına uygun olduğundan emin olmak için filmin derecelendirmesini kontrol edin. Odayı daha fazla koyu hale getirmek için ilave bir etki yapmak için tüm pencerelerin üzerine siyah kasap kağıdını asın. Korkunç film hakkındaki sorularınızla gelin. Film bittikten sonra, her kıza bir sayfa kağıt verin. Soruları yüksek sesle okuyun ve kızların cevapları not etmesini sağlayın. En korkunç film hakkında en çok soruyu cevaplayan kız oyunu kazanır.

Cesedi parçalayıp kaselere koyduğunuz eski bir cadı hakkında bir hikaye hazırlayın. Kızları bir daireye oturup hikayeyi yüksek sesle söyleyin. Cadı farklı vücut parçaları hakkında konuşurken, “vücut parçası” gıda maddeleri ile kaseler etrafında geçin. Gözbebekleri için soyulmuş üzüm, kalp için büyük bir pişmiş domates, dişler için patlamış mısır kulübesi, dil için kayısı kayısı ve bağırsaklar için kalın erişte (pişirilmiş) kullanın. Kızların kaselerde göremeyeceği şekilde odanın karanlık olduğundan emin olun. Hikayeden sonra, kaseleri koyun ve kızların her kasenin içinde olanı tahmin etmelerini sağlayın. En doğru cevap veren kız oyunu kazanır.

Dışarıda tamamen karanlık oluncaya kadar bekleyin ve her kıza bir el feneri verin. “O” olmak için bir oyuncu seçin. Tüm oyuncular dışarıya çıkmalı ve “it” 50’ye kadar sayılmalıdır. O sayar sonra başkasını etiketlemeye çalışabilir. Oyuncular el fenerlerini kapatmalı ve saklanmalıdır. Oyuncular, “it” ten koşarken fenerleri kullanırlar veya “o” gizli oyuncuları bulmak için el feneri kullanabilirler. Eğer “it” oyuncusu birisini etiketliyorsa, yeni “it” oyuncusudur. Kızlar biraz oynamaya başladıktan sonra, birilerinin avlu arka tarafından gizlice alıp korkutucu bir maske takarak korkutmalarını sağlayın.