deniz yatağı sorunları

Modern yaşam biçimleri daha yoğun ve daha yoğun hale geldiğinde, insanlar katı bir gece uykusunun kritik önemini fark ediyor. Doğal olarak, kaliteli bir yatak, sağlıklı uykuda mükemmel bir faktördür. Sealy uzun yıllardır popüler ve güvenilir bir şilte markası haline geldi, ancak tüketiciler çeşitli Sealy modelleriyle sahip oldukları bazı sorunlar hakkında konuştu.

Kötü sırtlar on Amerikalıdan sekiz kişiye bulaşıyor ve sırt ağrısı yetersiz bir yatağa bağlıyorlar. Neredeyse her Sealy yatağı modelinde batma, sarkma ya da girinti ile ilgili bir takım şikayetlerin olması, dolayısıyla tüketici için bel ağrısına neden olmuştur. Çoğu zaman, mutsuz tüketiciler Sealy şiltelerinden hızla sıyrılıyor ve özellikle pürüzlü bir uyku yüzeyi sağlıyor.

Sealy şiltelerinden biriyle ilgili bir şikayet alırsa, girintileri ölçmek ve kusurlar için şiltenin üzerinde bakmak için bir müfettiş göndermek için alıcıya 40 Dolar’dan 50 Dolarını ücret alırlar. Birçok tüketici, yatağa özgü bir sorunu çözmek için ek bir maliyet olduğuna inanmıyor. Alıcının evine gelen denetçinin alternatifi, bir yatağı bir distribütöre kendisi götürecek olsa da, şilte herhangi bir şekilde zarar gördüyse değiştirilemez.

Çeşitli Sealy şilteleriyle ilgili olarak ortaya çıkan bir başka şikayet, insanların mağazada bir model denediği ve sevdiği bir şeydi ve onlara teslim edilen şey aynı değildi veya bir köpük üstü yerine bir yastık üstü gibi bir fark yarattı. Diğerleri, bir otel veya bir yolculukta bir Sealy yatağı denediklerini ve eve vardıklarında aynı soruyu sorduklarını ve Sealy’in yanlış anladıklarından şikayet ederek, istemedikleri bir şilte için şarj ettiler.

Mağazalarla ilgili tek bir şikayet çok az olmakla birlikte, birçok alıcı, Sealy’in bir bütün olarak, ödemeyen müşterileri dinlemediğini ve bunları karşılamadığını, özellikle de garanti ile ilgili sorular olduğunda, hatalı bir yatağın yerine geçtiğini düşünüyor (bu genellikle birkaç ek maliyet gerektiriyor alıcıya teslim alma ve yeniden teslim etme) ve tüketicinin gerçek şikayetini dikkatle dinlemek.

Bir süre Sealy, şatafat şöhretinde “hepsi sonuna kadar” idi; ancak daha modern bir teknolojiyi (TempurPedic gibi) kullanan diğer markalar, Sealy’nin Versiyonu Posturepedic’inden bile olsa, bir tüketici bakış açısından daha üstün olma eğilimindeydi. Birçok alıcı Posturepektiklerinden memnun olurken, diğerleri yaylarla birlikte yataklarla aynı sarkma sorunlarına sahip oldukları konusunda ısrar ediyor.