İspanyol temalı parti fikirleri

İspanyol temalı bir parti, İspanyol kültürünü keşfetmek için eğlenceli bir yoldur. Zengin Latin kültürünü, basit fikirlerle partinizde canlandırabilirsiniz. Lezzetli İspanyol yemeklerini menünüze ekleyin ve partiyi süsleyerek canlı bir hava kazanın. Ve geleneksel İspanyol müziği ve dansı olmayan bir parti olmazdı. Yaratıcı olun, hoparlörlerdeki ses seviyesini artırın ve eğlenin!

İspanyol konulu bir partide İspanyol mutfağı servis etmek esastır. Geleneksel İspanyol yemeklerinde deniz ürünleri çeşitleri, taze sebze, et ve çok sayıda baharat bulunmaktadır. İspanyolca Paella (pa’e? A) 19. yüzyıldan İspanya’ya özgü safran pirincidir. Pirinç, fasülye, yeşil sebze, et veya deniz mahsullerinden, safran ve zeytinyağından oluşur. Jambon serrano, kuru kür jambonun bulunduğu bir başka geleneksel İspanyol yemekidir. Konuklar, soğuk, ham dil dillerini kolayca alabildikleri için partiler için harika bir yemektir. Ayrıca, geleneksel İspanyol tatlıları için Flan servis edin. Bu hafif vanilyalı yumurta muhallebi, İspanya’da popüler bir tatlı. Bir başka düşünce, İspanyol Tapas Bar, soğuk, sıcak veya kızarmış mezelerden oluşan bir dizi. Konuklar resmi yemek için oturmadan parmak gıdalarını karıştırıp örnekleyebilir. İspanyol temalı partiniz yetişkinler içindir, o zaman çeşitli geleneksel İspanyol şarapları servis edin. Kendiniz bir tabak hazırlayamıyorsanız, bunu nasıl yapacağını bilen bir arkadaşınıza sorun veya yiyebileceğiniz yerel bir İspanyol lokantasını bulun.

Parlak renkler kullanın ve partinizin eğlencesi ve kahkahaları için ruh halini ayarlayın. Farklı İspanyol ülkelerinin bayraklarını kullanmak, partinize renk ve özgünlük eklemek için mükemmel bir yoldur. Konuklar gelince, ön kapıdan bir çift maracas asın, biraz ses çıkarabilir ve odanın canlanmasını sağlayabilirler. Ayrıca, yerel bir parti mağazası bulun ve her konuk için bir tampon satın al. Ayrıca tramvayları tavan arasına asabilir veya kapıların arasına asmak için onları bir çizgiye dizebilirsiniz. Parti mağazalarında şişirilebilir kaktüsler ve palmiye ağaçları bulunur; bunlar oda çevresinde bulunabilir. Bir dizi yeşil ve kırmızı ışık, üzerine koyduğunuz her şeye eğlenceli bir dokunuş katacaktır.

İspanyol kültürünün müzik ve dansla zenginliği var. İspanyol temalı bir parti, konukları dansa teşvik eden ve iyi zaman geçiren müzikle hayatta olmalı. Parti mağazalarında, geleneksel enstrümantal Latin müziğine sahip CD’ler bulunur. Bununla birlikte, İspanyol müzik etkilerini kullanan modern pop kültür sanatçılarının bulunduğu CD’ler de var. Ayrıca mariachi, flamenko, bomba veya salsa müziği çalmak için canlı bir Latin bandı kiralayabilirsiniz.

Bazı konuklar geleneksel İspanyol danslarını biliyor olabilir, ancak misafir öğretmek için yerel bir dans eğitmeni bulabilirsiniz. Geniş bir açık alan kullanın ve bir dans pisti oluşturun. El Flamenco, 15. yüzyılda Endülüs’ün çingenelerinden gelen popüler bir danstır. El Tango, Arjantin kökenli bir eğlence dansı. Konuklar her ikisi de Karayip etkilerinden gelen la Salsa ve la Mambo’yı öğrenmenin tadını çıkaracaklar. La Bachata, Dominik Cumhuriyeti’nden gitar müzik eşliğinde bir dans. Ve cha-cha-chá, konukların dans etmenin tadını çıkaracağı istikrarlı bir tempoda eğlenceli bir dans.