salon penceresi ekran fikirleri

Etkili bir pencere ekranı saç ve tırnak törpüleri için güçlü ve özgür pazarlama aracı olabilir. Yaratıcı bir pencere ekranı yalnızca geçenler tarafından dikkat çekiyor, aynı zamanda salonunuzu potansiyel müşterilerin zihinlerinde tutabiliyor ve böylece markanızı güçlendirebilir.

Hareket eden pencere görüntüleri ile dikkat edin. Ekran tavandaki şeritleri veya diğer asılı süslemeleri takabilir ve daha sonra hafif bir esinti yaratmak için göze çarpmayan bir yere yerleştirilmiş küçük bir fan kullanabilirsiniz. Ya da hareketi oluşturmak için döner tezgahları kullanabilir ve potansiyel müşterilerin her yandan yeni bir saç stilini görmelerini sağlayabilirsiniz. Bir kuaför, her 30 saniyede bir hareket eden canlı aksiyon modellerini kullanabilir.

Sadece sattığınız veya satışa sunduklarınızı ve stilistlerin neler yapabileceklerini gösterin. Müşterilerin vitrinlerinizde gördüklerini temel alarak salonunuzu ziyaret edebileceğini her zaman unutmayın. Harika görünen ancak stilistlerin becerilerinin ötesinde veya satmadığınız aksesuarları sergileyen saç stillerine sahip bir pencere görüntüsü ayarlamak, potansiyel müşterileri tahriş edebilir ve onları uzaklaştırabilir. Buna karşın, fotoğrafların gerçek öncesi ve sonrası bir dizi ters etki gösterebilir.

İki eksiksiz görünüme sahip bir pencere ekranı oluşturun. Örneğin müşterilere pencerenin sol tarafında gündüz görünümü, sağdaki gece sürümü göstererek aynı saç kesiminin gece gündüz nasıl geçebileceğini gösterin. Her posterin veya mankenin başına bakmak için kullanılan ürünleri düzenleyin. Satış fiyatlarında özellikli görünüm oluşturmak için kullanılan teklif ürünleri. Eğer salonunuz kozmetik veya oje gibi ek güzellik ürünleri satıyorsa, bu ürünleri de görüntüleyin.

Pencere ekranınıza ürün bileşenleri ekleyin. Bu, doğal malzemeler içeren ürünleri sergilemek ve tanıtmak için özellikle iyi bir yöntem olabilir. Lockhart Meyer Pazarlama Ajansı’na göre, geçicilere daha cazip gelen çeşitli tek numaralı düzenlemeler oluşturun. Her biri benzer maddeleri içeren ürünlerden oluşmalıdır. Ürün bileşenlerini, ekranın etrafındaki şeffaf cam kaplara veya sepetlere yerleştirin. Nane, vanilyalı fasulye, hindistancevizi, meyve, E vitamini kapsülleri, zeytinyağı ve nane nişastası, lavanta ve biberiye gibi uçucu yağlar arasında örnekler bulunur.